79
O mnie
Kim Jestem?

Człowiekiem, który zaraził się pasją nurkowania kilka lat temu i od tamtej pory nie przestaje doskonalić swoich umiejętności, a im więcej nurkuję tym dokładniej wiem czego jeszcze nie wiem.

Pomysł stworzenia elektronicznego Logbooka dojrzewał w mojej głowie ponad rok. W końcu dzięki determinacji i chęci zaprezentowania czegoś nowego w środowisku nurkowym postanowiłem opracować coś czego ja sam jako początkujący nurek nie miałem i co jako nurek z pewnym doświadczeniem z chęcią wykorzystam. Logbook to elektroniczna wersja papierowej książeczki, którą każdy nurek powinien sumiennie wypełniać. Wiem, że trzydzieste czy pięćdziesiąte nurkowanie nie jest uzupełniane w logbooku z taką pasją jak pierwsze, drugie czy trzecie. Od dzisiaj ten dobry zwyczaj będzie zajmował tylko kilka minut. Później sam zdecydujesz czy Twój logbook zechcesz wydrukować czy pozostawić w formie elektronicznej.

Sam będziesz mógł też tworzyć i odkrywać nowe miejsca nurkowe.

Planując wyjazd będziesz mógł obejrzeć i wydrukować sobie tor atrakcji podwodnych danego miejsca nurkowego.

Ciekawostką będzie Strefa dla Instruktora gdzie każdy instruktor będzie mógł wydrukować formularz szkoleń i planowanych zadań do wykonania dla swoich uczniów.

Strefa Nurkowie będzie zawierać wszystkich zarejestrowanych nurków wraz z możliwością podejrzenia ich logbooków.

Wreszcie Hokej Podwodny, który jest jeszcze niszowym sportem w Polsce ale ciągle poszerzającym grono pasjonatów. W sklepie ze sprzętem do hokeja podwodnego znajdziesz profesjonalny sprzęt niezbędny do uprawiania tego cudownego sportu.

Nie byłbym tu gdzie jestem gdyby nie ludzie, których spotkałem na swojej ścieżce życia.
Maciek – DZIĘKUJĘ za zarażenie mnie ciekawością odkrywania nowego świata.
Jacuś – DZIĘKUJĘ za szkolenie i nienachalane popychanie do doskonalenia swoich umiejętności.

MAGDALENA I GABRIELA za zrozumienie mojej pasji, za cierpliwość gdy mnie nie ma, za to że JESTEŚCIE. Z Wami dziewczyny Świat jest lepszy, spokojniejszy. DZIĘKUJĘ. KOCHAM WAS.

Kim Jestem? Lepiej zapytać kim chcę być. Ale to jest już zupełnie inna historia…
Miejsce:
Kontynent:
Państwo:

Kim jestem?
Człowiekiem, który zaraził się pasją nurkowania kilka lat temu i od tamtej pory nie przestaje doskonalić swoich umiejętności, a im więcej nurkuję tym dokładniej wiem czego jeszcze nie wiem...